0
09908390336

Gravatar چیست و چرا باید از آن استفاده کنید

what-gravatar

اغلب کاربران جدید وردپرس از ما می‌پرسند که چگونه آیکون خاکستری که در کنار نام آن‌ها نشان داده می‌شود. گاهی اوقات ما از کاربران ایمیل دریافت می‌کنیم که ‌‌از ما می‌پرسند که چطور می‌توانند این آیکون خاکستری راخاموش کنند. این شمایل خاکستری به عنوان ” مرد مرموز ” شناخته می‌شود. در این مطلب به بررسی چیستی و چگونگی استفاده از آن می‌پردازیم.

تاریخچه: آواتار

قبل از اینکه در مورد Gravatarصحبت کنیم ، برای شروع بگذارید با آواتار آشنا شویم. آواتار تصویر گرافیکی کاربر است که می تواند تصویر آن شخص یا یک نماد تصادفی باشد که به آن علاقه دارند.
در روزهایی که وب به نوعی ناشناخته بود ، مردم از آیکون ها برای شناسایی یکدیگر استفاده می کردند که هنوز هم در جامعه گیمرها وجود دارد. یکی از جالبترین قسمتهای انجمنهای گفتگو ، این است که شما می توانید کاربران فعال را با آواتار آنها به راحتی تشخیص دهید. در حالی که به خاطر سپردن نام ها دشوار است ، اما شناسایی یک تصویر خاص بسیار آسان است.
اگر شما در بسیاری از انجمن‌های بحث و گفتگو باشید ، شروع به شناسایی یک گروه مشابه از مردم در همه جا می کنید. همانطور که وب تکامل یافت و وبلاگ نویسی بیشتر جریان پیدا کرد ، داشتن هویت به عنوان یک مفسر نسبتاً سخت بود.
برای استفاده از انجمن ها و سایر خدمات ، کاربران باید ثبت نام کنند. هر کاربر مشخصات خاص خود را دارد ، بنابراین می تواند به راحتی “avatar” را به نمایه خود اضافه کند. با این حال ، اظهار نظر در وبلاگ در بیشتر موارد نیازی به ثبت نام ندارد. بنابراین چگونه کاربران را شناسایی کنیم؟ خوب این زمانی است که Gravatar وارد می شود.

Gravatar چیست؟

Gravatar مخفف Globally Recognized Avatar می‌باشد که در سطح جهانی شناخته شده است زیرا میلیون ها نفر و وب سایت ها از آنها استفاده می کنند. اکثر برنامه های معروف مانند وردپرس از Gravatar استفاده و پشتیبانی میکنند.
هنگامی که یک کاربر نظر خود را (با ایمیل) در سایتی که از Gravatar پشتیبانی می کند ، می گذارد ، آواتار شناخته شده آن از سرورهای Gravatar شناسایی می‌شود و سپس آن تصویر در کنار نظر آن نشان داده می شود. این به هر مفسر اجازه می دهد هویت خود را در شبکه جهانی وب داشته باشد.

گراواتار

 

چرا باید Gravatar را اضافه کنم؟

اگر می خواهید در وب شناخته شوید ، باید از gravatar استفاده کنید. اگر شما یک وبلاگ نویس، یا دارای مشاغل کوچک یا کسی هستید که می خواهد یک برند تجاری بسازد ، باید شروع به استفاده از گراواتار کنید.
این احتمال وجود دارد که وبلاگ ها را بخوانید و نظر دهید در ابتدا ممکن است gravatar شما آنقدر مورد توجه قرار نگیرد اما اگر همان شخص نظر شما را در سایت های متعددی که می خواند ببیند ، احتمالاً در نهایت به وب سایت شما مراجعه می کند.

چگونه می توانم از Gravatar استفاده کنم؟

ساده و رایگان، به سادگی به وب سایت Gravatar بروید. با ایمیلی که بیشتر از همه برای نظر دادن از آن استفاده می کنید، ثبت نام کنید. یک آواتار از خودتان اضافه کنید،این می تواند تصویری از خود شما ، لوگوی شرکت شما یا چیزی منحصر به فرد باشد. واقعاً باید یکبار این کار را انجام دهید. به احتمال زیاد شما نماد آواتار خود را زیاد تغییر نخواهید داد. بنابراین بیشتر شبیه تنظیم آن و فراموش کردن آن است.

بیشتر مضامین وردپرس از قبل با کامپوننت gravatar همراه با نظرات ارائه شده اند. اگر قالب شما اینگونه نیست ، باید به طور جدی افزودن آن را اولویت قرار دهید. برای اهداف تجاری بیشتر ، می توانید تنظیمات پیش فرض gravatar را در سایت خود تغییر دهید و  روی چیز دیگری قرار دهید

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و شما را با gravatar بیشتر آشنا کرده باشد. شاد باشید

منبع:wpbeginner.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *