0
09908390336

نمایش ندادن سایت در وردپرس

نمایش ندادن سایت در وردپرس

آیا تا به حال نیاز داشتید بدون از دسترس خارج کردن سایت وبسایت خود را به کاربران نشان ندهید؟ در این آموزش من دقیقا نحوه انجام این کار را به شما یاد می‌دهیم

 

نمایش ندادن سایت در وردپرس

عدم انتشار وبسایت خود(بدون حذف کردن آن) می‌تواند در صورت نیاز به ایجاد تغییرات با به روزرسانی مفید باشد و یا ممکن است نمی‌خواهید کاری را که انجام می‌دهید در معرض دید عموم قرار دهید،درحالی که سایت به درستی کار می‌کند.

در واقع انجام این کار بسیار ساده است، چه سایت خود را در WordPress.com و سرویس دهنده های دیگر میزبانی میکنید. بیاید هر دو حالت را بررسی کنیم و به شما بگویم که چگونه این کار را انجام دهید.

 

میزبانی روی هاست های وردپرس WordPress.com

اگر وب سایت شما روی WordPress.com میزبانی می‌شود، اولین مرحله ورود به سیستم و رقتن به ‘My Sites’ و انتخاب سایتی است که با آن کار میکنید.

از نوار کناری به Manage > Settings و با اسکرول به پایین به Privacy بروید. در آنجا گزینه های Coming Soon, Public, و Private مشاهده خواهید کرد.

اگر Coming Soon را انتخاب کنید ، وب سایت شما یک صفحه استاندارد تولید شده توسط WordPress نشان می دهد ، مانند این:

اگر بخواهید گزینه را به Public تغییر دهید، وب سایت شما به صورت عادی باز خواهد شد و اگر آن را به Private تغییر دهید، وب سایت شما قفل خواهد شد، اما برای شما و برخی از کاربران وارد شده قابل مشاهده است.

صفحه private وردپرس

پس همانطور که مشاهده میکنید، در صورت کار بر روی wordpress.com عدم انتشار وب سایت وردپرسی آسان است.

 

میزبانی روی هاست های دیگر

اگر وب سایت وردپرسی خود را روی هاست های دیگری میزبانی میکنید، به طور پیش فرض تنظیمات Privacy یا همان حریم خصوصی را مانند wordpress.com ندارید. در عوض، می‌توانید از یک افزونه برای درست کردن همان چیز استفاده کنید

به  افزونه ها>افزودن بروید و Coming Soon یا Maintenance را جستجو کنید. تعداد زیادی افزونه با این نوع قابلیت وجود دارد، اما از Coming Soon Page, Under Construction & Maintenance  که بسیار محبوب است استفاده میکنیم.

افزونهComing Soon Page, Under Construction

افزونه را نصب و فعال کنید. سپس به بخش SeedProd >تنظیمات بروید  و در بخش محتوا>همگانی شما گزینه های زیر را مشاهده میکنید:

  • غیرفعال
  • فعال سازی حالت به زودی
  • فعال سازی حالت در دست تعمیر

این صفحات قابل سفارشی سازی هستند. بنابراین می‌توانید لوگوی خود را استفاده کنید و متناسب با شرایط پیامی که میخواهید بنوسید را وارد کنید.

 

امیدوارم که این مطلب به شما کمک کرده باشد

tutsplus.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *