0
09908390336

تغییر نام تصاویر و پرونده ها در وردپرس

renameimagesmedia

در حالی که وردپرس به شما امکان می دهد عنوان و توضیحات تصویر را تغییر دهید ، هیچ گزینه داخلی برای تغییر نام فایل تصویر از مدیر در آن وجود ندارد.

در این مطلب، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی تصاویر و پرونده ها را در وردپرس تغییر نام دهید.

 

دلیل تغییر نام تصویر و پرونده ها را در وردپرس

تصاویر می‌توانند به شما کمک کنند بازدید وبسایت شما بیشتر شود. به ویژه ، اگر تصاویر اصلی و سایر پرونده های رسانه ای را در وب سایت خود بارگذاری کنید. با این حال، بر خلاف متن ، موتورهای جستجو و کاربران هر دو برای توصیف آن تصاویر، به کمک شما نیاز دارند. این قسمت عمده ای از بهینه سازی SEO تصویر است.
یکی از بهترین راه ها برای کمک به موتورهای جستجو و یافتن این تصاویر توسط کاربران ، دادن یک نام فایل به آنها است. به عنوان مثال ، یک نام پرونده مانند newyork-skyline.jpg بسیار مفیدتر از DSC00789.jpg است.

اکنون مسئله این است که بسیاری از کاربران مستقیماً تصاویر را از تلفن یا دوربین خود بارگذاری می کنند. برخی از کاربران تصاویر را از منابع دیگر بارگیری می کنند و فراموش می کنند نام آنها را قبل از بارگذاری تغییر نام دهند.
هنگامی که آن تصاویر را در وردپرس بارگذاری کردید ، گزینه ای پیش فرض برای تغییر نام آن تصاویر یا پرونده های رسانه ای وجود ندارد.

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به چگونگی تغییر نام آسان تصاویر و پرونده های رسانه ای در وردپرس بیندازیم.

 

تغییر نام تصاویر و پرونده های رسانه ای در وردپرس

این روش به طور خودکار نام فایل تصویر را در وردپرس تغییر نمی دهد. با این حال ، به شما امکان می دهد نام پرونده تصویر را در قسمت مدیریت وردپرس به صورت دستی تغییر دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Phoenix Media Rename است.

پس از فعال سازی ، به سادگی به رسانه » کتابخانه بروید. اگر کتابخانه رسانه شما در نمای شبکه نمایش داده می‌شود ، باید به نمای لیست بروید.

medialistview

با این کار می توانید جزئیات بیشتری را برای هر پرونده رسانه ای از جمله نام فایل مشاهده کنید.

بعد ، باید روی “Edit” در زیر تصویر یا پرونده رسانه ای که می خواهید تغییر نام دهید ، کلیک کنید.

editmediafile

با این کار تصویر شما در صفحه ویرایش رسانه وردپرس باز می شود. از اینجا می توانید جزئیات تصویری مانند متن جایگزین ، توضیحات و موارد دیگر را ویرایش کنید.

به پایین بروید،قسمت نام پرونده را مشاهده خواهید کرد.

changeimagefilename

از اینجا می توانید نام فایل را تغییر دهید. ما توصیه می کنیم یک نام متمرکز و واژه کلیدی به آن بدهید که در واقع تصویر را توصیف می کند.

پس از آن ، بر روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

 

امیدوارم این مطلب به شما کمک کرده باشد. شاد باشید

 

منبع: wpbeginner

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *