0
09908390336

چرا هرگز نباید ویدئو را در وردپرس بارگذاری کنید

نباید ویدیو را در وردپرس آپلود کرد

تصاویر، صدا و فیلم باعث باارزش شدن وبسایت می شود. اضافه کردن ویدئو به وب سایت شما قطعاً به محتوای شما می‌افزاید و احتمال اینکه مخاطبین شما به آن واکنش نشان دهند را افزایش می‌دهد. با این حال, شما متوجه خواهید شد که بیشتر افرادی که از wordpress استفاده می‌کنند, ترجیح می‌دهند از یک سرویس به اشتراک گذاری ویدیویی ثالث مانند یوتیوب یا سایت فیس بوک برای آپلود ویدئوها استفاده کنند. یکی از کاربران ما از ما پرسید آیا می‌توانند ویدئوها را در سایت wordpress آپلود کنند. پاسخ مثبت است ، اما ما به شما توصیه نمی کنیم این کار را انجام دهید. در این مطلب ، ما به شما خواهیم گفت که چرا هرگز نباید ویدئو را در وردپرس بارگذاری کنید.

بارگذاری در مقابل جاسازی (تفاوت در چیست؟)

قبل از اینکه به شما بگوییم چرا هرگز نباید در وردپرس ویدیو بارگذاری کنید ، بیایید همه بدانیم که فرق بین بارگذاری و جاسازی در چی است.

بارگذاری یا میزبانی یک ویدیو به این معنی است که شما ویدیو‌ها را در سایت خود بارگذاری می‌کنید، مانند بارگذاری تصاویر در سایت خود. این بخشی است که ما آن را توصیه نمیکنیم.

جاسازی ویدیو به این معنی است که شما یک فیلم را در سایت دیگری مثل یوتیوب یا آپارات بارگذاری می‌کنید و سپس آن را به راحتی در پست های سایت خود جاسازی کنید. ما به شدت توصیه میکنیم بیشتر ویدیو های خود را به این روش در سایت خود بگذارید.

 

اشتراک گذاری آسان

جاسازی یک فیلم در وردپرس آسان تر است. فقط با گذاشتن URL در پست های سایت خود می‌توانید ویدیوهای بارگذاری شده در آپارات یا یوتیوب یا سایر سایت های اشترک ویدیو را به اشترک بگذارید. همچنین مدیریت یک کانال در سایت های اشتراک ویدیو آسان تر است. از طرف دیگر ایجاد ویدئو جدا از تصاویر و سایر فایل های آپلود شده در وردپرس خیلی آسان نیست. می‌توانید ویدیو خود را در آپارات یا یوتیوب بارگذاری کنید و به خاطبان بیشتری را جذب سایت خود کنید. با بارگذاری ویدیو خود در آپارت و دیگر سایت های اشترک ویدیو، بینندگان شما راحت می‌توانند ویدیو های شما را به اشترک بگذارند.

 

پهنای باند

بارگذاری ویدیو در وبسایت برای شما هزینه پهنای باند دارد. ویدیو های با کیفیت بالاتر پهنای باند بیشتری دارند. اگر به کاربران اجازه دهید ویدیو شما را در جای دیگری جاسازی کنند پهنای باند شما چند برابر می شود. برای مدیریت و نمایش ویدیوهای خود نیز احتمالا باید افزونه های بیشتری اضافه کنید و این افزونه ها باعث افزایش بار سرور شما نیز می شوند. اگر از میزبانی وب اشتراکی استفاده میکنید، احتمال دارد که میزبان وبسایت، شما را به حالت تعلیق درآورد و به طور موقت آن را از بین ببرد.

 

بازدید و ترافیک

طبق رتبه بندی الکسا ، یوتیوب در حال حاضر دومین موتور جستجو در جهان و سومین وب سایت پربازدید است. این به تنهایی بسیاری از داندگان وبسایت را ترقیب میکند که ویدیو های خود را در یوتیوب بارگذاری کنند. بارگذاری یک ویدیو در یوتیوب می‌تواند بینندگان بیشتری را نسبت به آپلود کردن در وبسایت خودتان به همراه داشته باشد. یکی از ویژگی های شبکه‌های اجتماعی یوتیوب و سایر سرویس های اشتراک ویدیو می‌تواند باعث محبوبیت ویروسی ویدیو شما شود.

 

بهینه سازی کیفیت ویدیو

وقتی ویدیویی را در سایتهایی مانند YouTube یا Aparat بارگذاری می کنید ، آنها برای تجربه بهتر وب، هر ویدئو را پردازش می کنند. بینندگان می توانند انتخاب کنند که آیا مایل هستند فیلم شما را با کیفیت HD یا با وضوح پایین تماشا کنند. همچنین این وب سایت ها سعی می کنند اتصال اینترنت کاربر و نوع دستگاه را به طور خودکار تشخیص دهند تا ویدیو را با کیفیتی که برای بیننده بهترین است پخش کند. اگر فیلم خود را در وردپرس بارگذاری کنید ، دیگر این بهینه سازی ها را از دست می دهید و ویدیوی شما همانطور که هست نمایش داده می شود ، برای شما پهنای باند بیشتری دارد و تجربه کاربر را از بین می برد.

 

امیدوارم که این مطلب به این سوال شما پاسخ داده یاشد که چرا هرگز نباید ویدیوئی را در وردپرس بارگذاری یا میزبانی کنیم. اگر چیزی برای اضافه کردن یا هر گونه سوالی دارید در صورت تمایل می توانید زیر این مطلب نظر دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *