0
09908390336

پیدا کردن تصاویر با کیفیت برای پست ها

find best image

یک تصویر ارزش هزار کلمه را دارد. به همین دلیل است که همه وبلاگ نویسان برتر از تصاویر برای جلب توجه و انتقال موثر پیام خود استفاده می کنند. از ما معمولاً این سوال پرسیده می شود که چگونه می توان تصاویر باکیفیت رایگان پیدا کرد؟ کدام یک از سایت ها برای یافتن تصاویر بدون حق امتیاز برای سایت وردپرس بهتر است؟ در این مطلب ، ما برخی از منابع برتر را برای یافتن تصاویر رایگان بدون حق امتیاز برای پست های وبلاگ وردپرس برای شما لیست کرده ایم.

1. freeimages.com

freeimages.com

ما freeimages.com را به دلیل مجموعه بزرگی از عکس که به طور مرتب دسته بندی و برچسب گذاری شده اند ، دوست داریم. یافتن عکس در freeimages.com آسان است. می توانید تصویر را بر اساس دسته ها مرور کنید یا از ویژگی جستجو استفاده کنید.

اکثر تصاویر در اینجا کیفیت نسبتاً بالایی دارند ، بنابراین می توانید از آنها در وب سایت و همچنین ارائه های خود استفاده کنید. ممکن است با تصاویری روبرو شوید که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و به راحتی قابل تشخیص هستند.

برای مثال اگر به دنبال کسب و کار باشید ، تصاویر زیادی نشان داده می شوند که در وب سایت های دیگر مشاهده کرده اید. اما اگر به دنبال یک عبارت جستجوی اختصاصی باشید ، تصاویری را پیدا خواهید کرد که زیاد استفاده نشده اند.

2. Pixabay

pixabay

Pixabay سایتی محبوب برای یافتن تصاویر دارای مجوز CC-0 رایگان است. این وب سایت مجموعه بزرگی از تصاویر را که به دسته ها و برچسب ها طبقه بندی شده اند ، ارائه می دهد.

وب سایت دارای یک ویژگی جستجوی پیشرفته است که به شما امکان می دهد جستجوی خود را محدود کنید. شما می توانید با رنگ برجسته در تصاویر جستجو کنید.

 

3. Unsplash

unsplash

سایتی شناخته شده برای عکسهای دارای حق امتیاز رایگان ، CC-0 دارای مجوز و دامنه عمومی. Unsplash هر 10 روز 10 عکس منتشر می کند.

Unsplash دارای ویژگی جستجوی کافی کافی است ، که می تواند برای یافتن تصاویر مطابق با موضوعات خاص مانند طبیعت ، دفتر ، محل کار و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

این وب سایت همچنین یک برنامه افزودنی Google Chrome ارائه می دهد که هنگام باز کردن یک برگه جدید ، تصویری تصادفی در پس زمینه نشان می دهد. سپس می توانید آن تصویر را در رایانه خود بارگیری کنید.

 

4. Photo Pin

photopin

Photo Pin به وبلاگ نویسان کمک می کند عکس هایی را برای استفاده در پست ها و مقالات خود پیدا کنند. این برنامه از Flickr API برای جستجوی عکسهای دارای مجوز از افراد خلاق استفاده می کند.

 

5. Public Domain Pictures

publicdomainpictures

Public Domain Pictures دارای مجموعه ای بزرگ از تصاویر و عکسهای رایگان حق امتیاز است. با استفاده از ویژگی جستجو می توانید تصاویر را پیدا کنید یا در دسته ها مرور کنید.

6. New Old Stock

New Old Stock

این وب سایت که به زیبایی سرپرستی شده، دارای عکسهای پرنعمت است که اکنون در مالکیت عمومی هستند. عکس ها به طرز منحصر به فردی جالب هستند زیرا به شما نگاهی به گذشته می اندازند.

 

امیدوارم به شما در این مطلب در پیدا کردن تصاویر باکیفیت رایگان بدون داشتن حق کپی رایت کمک کرده باشیم.

منبع: wpbeginner.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *