0
09908390336

سوالات متداول

دوره ها و ویدیوهایی که بالای 65 درصد از استانداردهای روشن آموز را کسب کرده اند و دارای کیفیت و ارزش بیشتری نسبت به دوره های آزاد روشن آموز می باشند را دوره برتر می گوییم

دوره ها و ویدیوهایی که زیر 65 درصد از استانداردهای روشن آموز را کسب کرده اند و دارای کیفیت و ارزش کمتری نسبت به دوره های برتر روشن آموز می باشند را دوره آزاد می گوییم

همه افراد بالای 16 سال ( کسانی که زیر 18 سال سن داشته باشند مسئولیتشان با یک فرد بالای 18 سال خواهد بود ) می توانند در روشن آموز مدرس آزاد یا برتر شده و کسب درآمد عالی داشته باشند

شما با ورود به صفحه ثبت نام در روشن آموز و علامت زدن گزینه “فروشنده هستم” و با تکمیل فرم مدرسان می توانید براحتی یک مدرس شوید. بعد از ثبت نام به عنوان فروشنده (مدرس) باید حداکثر تا 48 ساعت صبر کنید تا تیم روشن آموز حساب فروشندگی شما را تایید کند و با شما تماس بگیرد. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با مراحل تدریس می توانید از لینک زیر استفاده فرمائید:

roshanamooz.ir/teaching

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.